KONST / Litografier / Färglitografi 9656577
nr 965 6577
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 207/350, signerad, motivet: 38x42
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:36:26
100 kr
200 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe